25 Yılı Aşkın İş Tecrübesi ile

Firmamız, granit ve mermer ile ilgili tüm tasarım ve uygulamalarda sahip olduğu teknolojik alt yapı, makine parkuru ve sektörde 25 yılı aşkın iş tecrübesi ile başarılı bir çok projeye imza atmıştır.

Kullandığımız CNC makineler ile  hassas ve parametrik işçilikler üreterek, projeli çalışmalar ile birlikte bir çok butik çalışmalarda da hizmet sunmaktayız. Doğal taşa hayat veren, konusunda uzmanlaşmış, kendini sürekli yenileyen ve geliştiren teknik kadrosu ile siz değerli müşterilerimizin her zaman hizmetindeyiz.

“ Günümüzde farklı olmak önemlidir. CNC makineleriyle, alışıla gelmişin dışında, ufak bir dokunuşla daha değerli ve ihtişamlı hale getirilen ürünler, tüm yapı gruplarının iç ve dış mekanlarında  kullanılmaktadır. Kalite ve zamanında teslimat firmamızın öncelikli prensibidir. ”

Birlikte çalışmak dileğiyle…

Sitemizi ziyaret ederek tanımış olduğunuz markasını ve granit çeşitlerimizi, showroom veya atölyemizi ziyaret ederek yakından incelemeniz, markalı bir ürünün, yaşadığınız mekanın bir parçası olmasında yardımcı olacaktır.

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula.